HAKKIMIZDA Tehlikeli Madde
Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu

İSTANBUL'DA İLK TÜRKİYE'DE 3. OLARAK YETKİLENDİRİLMİŞ OLAN KURULUŞUMUZ, TEHLİKELİ MADDE
GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI KONUSUNDA SEKTÖRÜN LİDER MARKASI OLMAYI BAŞARMIŞTIR.
2000 yılında akaryakıt sektöründe başlayan Tehlikeli Madde Güvenliği tecrübemizle, 2014 Yılında yayımlanan Tehlikeli Maddelerin Karayolunda Taşınması Hakkında Yönetmelik ile birlikte danışmanlık konusunda eğitimlerimizi alarak sektöre bireysel olarak giriş yaptık.

2017 yılında, Firmamızı kurarak sektörde hizmet vermeye başladık. Bu adımla birlikte, Ulaştırma (UAB) Bakanlığının vermiş olduğu Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu yetki belgesini (TMGDK) alarak Danışmanlık ve Lojistik destek konularında hizmet vermekteyiz.

YETİMOĞLU DANIŞMANLIK Bakanlıkça I.Bölgede yetkilendirilmiş ilk kuruluştur. Sektördeki tecrübemizle danışmanlık hizmeti verdiğimiz TMFB sahibi şirketlerin Ulaştırma (UAB) bakanlığı ile olan ilişkilerini yürütmekte, Tehlikeli Madde Yönetimi’nde kullanılan sistemlerin uluslararası standartlarda kalite ve verimliliğini arttırmalarını sağlamakta, yasal zorunlulukları yerine getirerek cezai yaptırımlara maruz kalmalarını önlemekteyiz.

YETİMOĞLU DANIŞMANLIK Tehlikeli Madde Güvenliği alanında uzman ekibiyle, insan ve doğanın güvenliği için profesyonel çalışmalar yapmaktan büyük mutluluk duymaktadır.


TALEP EDİN

Lütfen taleplerinizi eksiksiz olarak doldurup gönderiniz. Müşteri temsilcimiz size geri dönüş sağlayacaktır.

TIKLAYINIZ