EKİPMAN Taraf olduğumuz ADR anlaşması paralelinde Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca hazırlanan ve 01/01/2014 tarihinde yürürlüğe giren Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Taşınması Hakkında Yönetmelik, tehlikeli maddelerin karayoluyla taşımacılığı sektörüne pek çok yenilikler getirmiştir. Yönetmelik ile tehlikeli maddelerin, insan sağlığı ve diğer canlı varlıklar ile çevreye zarar vermeden güvenli ve düzenli bir şekilde kamuya açık karayoluyla taşınması amaçlanmıştır.

Bu amaç doğrultusunda gerek ulusal uygulamaların dayanağını oluşturan ADR Anlaşmasının ve gerekse Tehlikeli Madde Mevzuatımızın gerekli gördüğü önemli bir husus ta taşıma faaliyetlerinde kullanılan araç ve bu araçların sürücüleri için zorunlu kılınan ekipmanlar ve kişisel koruyucu donanımlardır.

Firmamız, bünyesinde görev yapan ve alanında uzman Güvenlik Danışmanları refakatinde ADR Standartlarına uygun olan söz konusu ekipman ve techizatlara ulaşımınızı sağlamak amacıyla sektöre doğru ve sürdürülebilir bir tedarik imkanı sunma hedefiyle faaliyetini sürdürmektedir.TALEP EDİN

Lütfen taleplerinizi eksiksiz olarak doldurup gönderiniz. Müşteri temsilcimiz size geri dönüş sağlayacaktır.

TIKLAYINIZ